Zdravím všechny lidi dobré vůle.. Tohle nejde jinak. Stojím si za tím že Panama je zbytečně přeceňovaná, Chorvatsko v tabulce zatím žádný bod takže je potřeba tam něco přidat. Děkuji za přečtení
Používáme cookies pro analytiku návštěvnosti a měření výkonu partnerských odkazů na sázkové operátory. Žádné údaje neukládáme bez Vašeho souhlasu. Více v Ochraně dat.
Komentáře